samsung galaxy s8 plus kılıf

Samsung Galaxy S8 Piyasaya Çıktı Mı, Fiyatı Nedir? Galaxy S8 Özellikleri Nelerdir?Samsung‘un önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtımını yapacağı Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘a ait yüksek ihtimal ile orjinal olan iki kılıf ortaya çıktı. Galaxy S8 ve S8 Plus eğer iddia edilen rakamlardan satışa çıkarsa, ülkemize de rekor fiyattan gelecek demektir. Galaxy S8'in fiyatı 650 dolar ile 700 dolar arasında olması beklenirken, Galaxy S8 Plus'ın fiyatı ise 750 ile 800 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor.


Çin'de ortaya çıkan fotoğraflarda Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus modelleri görülüyor. Galaxy S8 kylyf ve daha fazlasyny istiyorsanyz her anynyzy kolayla?tyracak mobil aksesuarlar ile tany?mak için vakit kaybetmeyin. Samsung Galaxy S8 Note 7‘yi aratmayacak hem de daha üstün özelliklere sahip olacak.


Logitech PRO for Samsung Galaxy NotePRO and Galaxy TabPRO'nun Şubat itibariyle Amerika, Avrupa ve bazı Asya ülkelerinde 129 Euro'dan satışa sunulması bekleniyor. Kullanıcıları mutlu eden bir diğer özellik ise de Galaxy S8'in streo hoparlör ile gelmesi. Snapdragon 821 göre %10 daha performanslı olan Snapdragon 835 Samsung Galaxy S8'i Galaxy S7 Edge göre daha performanslı kılıyor böylelikle Galaxy S8 Plus, Samsung galaxy s7 edge'yi benchmark testinde geride bıraktı.


Çift açılı standa sahip Logitech PRO, Samsung Galaxy NotePRO ve Galaxy TabPRO'nuzu dikey ve yatay olmak üzere iki farklı açıda tutarak, S Pen'i kullanırken rahat etmenizi sağlıyor. Samsung Galaxy S8'in ekranı 1440 x 2650 piksellik bir çözünürlüğe sahip olacak.


Oldukça şık bir kılıf olduğu da dikkatlerden kaçmayan bu görüntülerle, Note 5'i bekleyenler iyice heyecanlanacağa benziyor. Kılıf içerisinde yer alan telefon bir süredir Galaxy S8 modeline ilişkin yayınlanan görüntüleri onaylar nitelikte. Patlayan telefonun arkasini kurtarmak için böyle adilik yapan bir firma bu samsung.


Samsung Galaxy Lounge, mankenler, tasarımcılar ve moda haftasına yön veren tüm ünlü isimlere ev sahipliği yaparak, bu isimler hem Mercedes-Benz Moda Haftası'nın yoğunluğundan kaçabilecekleri, hem de keyifli bir mekan içinde en yeni Samsung cihazlarını görebilecekleri bir alan sunuyor.


Kılıf cihaz üzerindeyken şarj, kulaklık, kamera veya ses kontrol tuşları kullanılabilir. Samsung 'un Galaxy S serisinde tasarım değişikliğine gideceğine dair haberler de bir süredir etrafta dolaşıyor. Müşteriler, ten.000 baht karşılığında Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ya da Galaxy Note five modellerinden birini seçerek yanında kulaklık setini bedava alabilecek.


Logitech PRO for Samsung Galaxy NotePRO and Galaxy TabPRO'nun Şubat itibariyle Amerika, Avrupa ve bazı Asya ülkelerinde 129 Euro'dan satışa sunulması bekleniyor. Kullanıcıları mutlu eden bir diğer özellik ise de Galaxy S8'in streo hoparlör ile gelmesi. Snapdragon 821 göre %ten daha performanslı olan Snapdragon 835 Samsung Galaxy S8'i Galaxy S7 Edge göre daha performanslı kılıyor böylelikle Galaxy S8 Plus, Samsung galaxy s7 edge'yi benchmark testinde geride bıraktı.


Samsung Kapaklı Kılıf ekranınızı dış darbelere ve çizilmelere karşı koruyarak telefonun yıpranmasını engeller. Samsung Galaxy S7 Edge 32GB cihaz talebinizi iletmek için lütfen GSM numaranız ve Turkcell Şifreniz ile giriş yapınız. Çünkü 17 milyona yakın Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modeli üretileceği konuşuluyor.


Kabataslak bir hesaplama ile Galaxy S8'in Türkiye fiyatının 3.300 ile three.600 TL arasında Galaxy S8 Plus'ın fiyatının ise 3.600 ile four.000 TL bandında olmasını bekliyoruz. Explo-Sung iPhone Skin” isimli kılıfı, sadece kaplama olarak almak isteyenler 25 dolara, kaplama + kılıf şeklinde almak isteyenler için 35 tiklayınız dolara satılıyor.


Hatta samsung olmadığı için MWC 2017 yide takip etmedim zaten genel olarakta sönük geçti bunu bütün editörler diyor.five-10 kişiyi bilmem ama Androidin hatta genel olarak telefonların tepesinde herkezin düşüncesi Samsung Ve Apple bu 2'si yoksa zaten pek ilgi çekici gelmiyor etkinlikler.


LG G6 bu ayyn sonlarynda düzenlenecek olan MWC 2017'de, Samsung Galaxy S8 ise söylentilere göre 29 Mart tarihinde resmen ilan edilecek. Her zaman üstte görmeye alıştığımız Samsung logosu ise bu defa alt bölüme taşınmış. Bilindiği gibi Galaxy S8, şirketin Galaxy Note 7'den sonra piyasaya süreceği ilk amiral gemisi cihazı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *